Розетки вимикачі


В наш час жодна квартира, приватний будинок або інше житлове приміщення не може обійтися без вимикачів та розеток. Через це від їх правильного вибору і якісного монтажу залежить функціонування всієї електричної системи вашого приміщення.
Вимикачі використовуються для зручного включення або відключення електроприладу від мережі. Приватний електрик у Львові кваліфіковано допоможе вам у встановленні різних типів вимикачів:
– з одною, двома або трьома клавішами чи кнопкою;
– з індикатором підсвічування або без нього;
– накладних, вбудованих в стіну ті інших.
Також ви можете купити в асортименті різні типи розеток для підключення електричних приладів:
– з заземленням або без;
– з захисною кришкою або без неї;
– вбудовані або накладні;
– для однофазної або трифазної електромережі;
– одинарні розетки або подвійні чи потрійні та інші.
Якщо у вас прихована проводка, то приватний електрик допоможе якісно встановити вам вбудовані розетки, у випадку відкритої проводки ми зробимо монтаж накладних розеток.
У будь-якому випадку перед покупкою розетки та вимикача потрібно пам’ятати робочі параметри електричних приладів, що будуть використовуватися в мережі. Ключовий параметр, на який слід звертати увагу, є номінальний струм в Амперах (А). Він відображає потужність, яку пропускає через себе пристрій і у багатьох випадках для приватних приміщень це 16А і 220В. При використанні приладів з більшими показниками, розетка або вимикач може сильно грітися і навіть розплавитись.
Також при виборі вимикачів та розеток слід звертати увагу на ступінь захисту оболонки від проникнення води, пилу та інших предметів (IP). Для звичайних будинків достатній захист IP20, але у вологих і брудних приміщеннях слід використовувати вимикачі та розетки з захистом IP44-67. При виникненні додаткових питань по монтажу вимикачів та розеток, приватний електрик надає безкоштовні консультації за телефоном 097 086 33 36.
Ви можете купити по доступним цінам вимикачі та розетки, а також замовити їх якісне встановлення у приватного електрика у Львові, який приїде у зручний для вас час.

Залишити коментар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>