Точкові світильники

Точкові світильники можна використовувати в квартирі і в офісі, на кухнях та у ванних кімнатах, на підлозі та в шафах, у басейнах та на подвір’ї. Вони стали популярними завдяки не тільки своїй основній властивості освітлювати приміщення, але й додатковим дизайнерським властивостям по візуальній зміні простору.
Перед тим, як купити точкові світильники, зверніть увагу на стелі, оскільки від них буде залежати освітлення кімнати. У випадку підвісних стель, краще використовувати врізні точкові світильники, які майже не виступають з неї. Світло при цьому природньо виходить зі стелі і стін. При відсутності підвісних стель, можна використовувати накладні точкові світильники, в яких лампа виділена спеціальною платформою. По всіх інших технічних характеристиках врізні та накладні світильники майже не відрізняються.
По структурі точкові світильники розділяються на поворотні та неповоротні. Поворотний вид точкових світильників може обертатися по своїй осі і світловий промінь можливо сфокусувати куди завгодно і змінювати в залежності від дизайнерських задумок. В каталогах інтернет-магазинів ви можете знайти різні види точкових світильників: від класичних форм до ультрасучасних рішень зі скла, пластику або металу.
При використанні точкових світильників на вулиці слід пам’ятати про потрібний клас захисту від вологи не нижче IP65 та ступінь захисту від механічних ушкоджень від IK07.
По типу ламп, що використовуються розрізняють: звичайні лампи розжарювання, галогенні та світлодіодні. Останній тип ламп (LED) майже в 10 разів економніший по споживанню електроенергії у порівнянні з традиційними лампами розжарювання. Колір світіння точкових світильників переважно білий з трьома відтінками: теплий (2700-3500К), нейтральний (4000-5000К) та холодний (6000-10000К).
Приватний електрик у Львові допоможе вам якісно встановити різні типи точкових світильників по доступних цінах. Також приватний електрик надає безкоштовні консультації по точковим світильникам за телефоном 097 086 33 36

Залишити коментар

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>